Dobrý sused: LORDSHIP podporil Dobrý trh, pomôže aj ľuďom bez domova

dobry trh vagus Navštávte náš stánok na Dobrom trhu a podporte ľudí bez domova.

Veríme, že úlohou investora je nielen vytvoriť kvalitnú budovu, ale aj budovať vzťah ľudí k miestu, kde investujeme. Náš projekt bude úspešný len vtedy, ak bude aj lokalita Kamenného námestia kultúrnym a atraktívnym priestorom. A aj preto spájame naše sily s partnermi a snažíme sa prispievať k lepšiemu životu v tomto mieste.

Dobrý developer je ako dobrý sused – podá pomocnú ruku, keď to potrebujete. Preto sa LORDSHIP rozhodol podporiť doteraz najväčší Dobrý trh, ktorý sa bude konať 16. decembra na Námestí SNP. Organizátorom v období predvianočnej nákupnej horúčky umožnil využiť viac ako polovicu parkovacích kapacít na Špitálskej ulici, čo im pomôže v jednoduchšej logistike.

Prispejte kúpou originálneho medovníka
Na Dobrom trhu bude aj stánok LORDSHIP, konkrétne pred Starou Tržnicou. Návštevníci si v ňom budú môcť za dobrovoľný príspevok kúpiť jedinečné medovníky s dizajnom streetart diela od Lousyho Aubera, ktoré zdobí fasádu budovy bývalého hotela. Všetky vyzbierané peniaze pôjdu na pomoc ľuďom bez domova. Odovzdáme ich občianskemu združeniu Vagus. Medovníky pre vás napiekli a ozdobili v Slovenskej chránenej dieľni.


Veríme, že sa za nami v stánku zastavíte. Okrem podporenia chránenej dielne a OZ Vagus sa môžete s nami porozprávať na tému rekonštrukcie budovy bývalého hotela, prispieť svojim názorom na tabuľu nápadov alebo sa spýtať na všetko, čo vás zaujíma o téme rekonštrukcie, vybudovania nového Námestia umelcov, či revitalizácie Kamenného námestia.

Tvorte s nami budúcnosť Kamenného námestia
Zastávame názor, že výsledný vzhľad premeny Hotela Kyjev môže vzísť len z dialógu investora so zástupcami mesta a mestskej časti Staré Mesto. Našim cieľom je, aby sme sa v novom roku stretli a otvorene o diskutovali o najlepšom riešení.

Zastavte sa za nami 16.12.2018 na Dobrom trhu od 10:00 do 20:00. Tešíme sa na vás.  

LORDSHIP podporou Dobrého trhu pokračuje v podpore kultúrno-spoločenských aktivít ako je pravidelný Streetart Fest, či kampaň NEROZUMIEME, ktorá sa konala v auguste ako spomienka na 50. výročie okupácie Československa.


© 2024 - Kamenné námestie

Vytvoril ramino.sk